De mensen achter ADR Technics

ADR Technics, dat zijn topmaterialen en een sterke dienstverlening.

Maar ook een gedreven team met een straffe expertise.

Maak kennis met de mensen achter ADR Technics.

Sales Team – Uw aanspreekpunt

Sales Jan Fabri

Jan Fabri

Sales – Regio Antwerpen
Energieconcepten op maat

jan.fabri@adr.be

internal sales Stan Fabri

Stan Fabri

Sales - Regio Limburg
Energieconcepten op maat

stan.fabri@adr.be

Internal Sales Agnes Michielsen

Agnes Michielsen

Internal sales
Energieconcepten op maat

agnes.michielsen@adr.be

Ellen Roelants

Internal sales
Energieconcepten op maat

ellen.roelants@adr.be

Cédric Verhaegen

Sales
Industriële Topmaterialen

cedric.verhaegen@adr.be

Internal Sales Thomas Vanhoutte

Thomas Vanhoutte

Internal sales
Energieconcepten op maat & Industriële Topmaterialen

thomas.vanhoutte@adr.be

Administratie

Administratie Els Coppens

Els Coppens

Administratie

els.coppens@adr.be

Jo Coppens

Administratie

jo.coppens@adr.be

Logistiek

Frans Van Loy

Balieverantwoordelijke

frans.vanloy@adr.be

Wilfried Ruys

Chauffeur