De mensen achter ADR Technics

ADR Technics, dat zijn topmaterialen en een sterke dienstverlening.

Maar ook een gedreven team met een straffe expertise.

Maak kennis met de mensen achter ADR Technics.

Verwarming en koeling

Sales Jan Fabri

Jan Fabri

Sales – Regio Antwerpen

jan.fabri@adr.be

Rik Vaesen

Sales – Regio Limburg

rik.vaesen@adr.be

Internal Sales Agnes Michielsen

Agnes Michielsen

Internal sales

agnes.michielsen@adr.be

internal sales Stan Fabri

Stan Fabri

Internal sales

stan.fabri@adr.be

Aanpassingen, dichtingen en ringen

Sales Jo Coppens

Jo Coppens

Internal Sales

jo.coppens@adr.be

Internal Sales Thomas Vanhoutte

Thomas Vanhoutte

Internal sales

thomas.vanhoutte@adr.be

Cédric Verhaegen

Sales

cedric.verhaegen@adr.be

Administratie

Administratie Els Coppens

Els Coppens

Administratie

els.coppens@adr.be

Logistiek

Frans Van Loy

Balieverantwoordelijke

frans.vanloy@adr.be

Wilfried Ruys

Chauffeur